Kokį blakstienų balzamą turėčiau pasirinkti? Redakcija išbandė geriausius balzamus blakstienoms

Kokį blakstienų kondicionierių pasirinkti?

Ar norite turėti storas, stiprias ir ilgas blakstienas nereikia lankyti kosmetologo ar naudoti klijų? Ar norite matomai pagerinti savo plaukų būklę? Ar jūsų blakstienos pažeistos ir reikalauja ypatingos priežiūros? Pasirinkite gerą blakstienų balzamą ir suteikite sau nepaprastą išvaizdą per tik 4 savaites!

Tačiau kuri prekė bus geriausia? Mūsų redaktoriai sukūrė reitingą, kuris padės jums nuspręsti - čia yra sąrašas geriausių blakstienų balzamų plaukų augimui ir sutirštėjimui. Įdomu sužinoti rezultatus? Skaitykite toliau!


Misija: rasti geriausią balzamą blakstienoms

Po kelių savaičių ieškojimo ir bandymų... turime nugalėtoją! Bet prieš sužinodami, kuris yra geriausias blakstienų balzamas, štai penki galutiniai variantai (atsitiktine tvarka):

 • Nutridome: blakstienų balzamas su sutirštėjimo, ilginimo ir stiprinimo efektu;
 • Long4Lashes: serumas, skatinantis blakstienų augimą;
 • Eleverlash: blakstienų balzamas;
 • RevitaLash: pažangus blakstienų balzamas;
 • Regenerum: regeneracinis blakstienų serumas.

Šios yra įvairių kainų produktai (nuo kelių dešimčių iki net kelių šimtų PLN). Bet ar brangiausias reiškia geriausią? Tai netrukus sužinosite...

Kodėl pasirinkome būtent tokius produktus? Redaktoriai atsižvelgė į keletą veiksnių. Tai maisto papildai, kurie pirmiausia yra aukštai įvertinti internetinėse parduotuvėse ir kainų palyginimo svetainėse (reitingai nuo 4,5 aukštyn). Jie taip pat turi daug teigiamų atsiliepimų ir dažnai pasirodo forumų bei FB grupių rekomendacijose. Be to, juos galima nusipirkti internetu (ir dažnai parduotuvėje) be didelių problemų.

Dėl to buvo įmanoma pasirinkti geriausią blakstienų balzamą. Atsiliepimai apie šią prekę kalba patys už save:

"Absoliutus numeris vienas rinkoje pagal mūsų reitingą. Blakstienų balzamas su fenomenaliais rezultatais - vos po kelių dienų galite pastebėti blakstienų būklės pagerėjimą ir pirmuosius augimo efektus. "


Kuris blakstienų balzamas yra geriausias? Bandymai ir redakcijos nuomonės

Kuris blakstienų kondicionierius yra geriausias?

Mes įtraukėme gana didelį skaičių moterų testuotojų, kad atliktume šį reitingą. Tai padarė rezultatus kuo autoritetingesniais. Kiekvienas iš penkių balzamų buvo išbandytas nepriklausomai nuo penkių kitų merginų. Kodėl nusprendėme atlikti bandymus būtent taip?

Taip buvo pašalinta rizika, kad pastebėti efektai buvo susiję su ankstesnio produkto naudojimu. Norėjome, kad produktą naudotų asmenys, kurie nebuvo naudoję jokio kito balzamo per paskutinius kelis mėnesius.

Bandymai truko penkias savaites. Kiekviena formulė buvo naudojama pagal gamintojo nurodymus. Po šio laiko testuotojai dalijosi savo nuomonėmis. Jie įvertino balzamus septyniose kategorijose:

 • blakstienų ilgis;
 • kaina;
 • padaro blakstienas storesnes;
 • padidina blakstienų tūrį;
 • laikas, reikalingas rezultatams pasiekti;
 • jokio dirginimo;
 • paprasta taikymas.

Vienas balzamas gali gauti iki 10 balų kiekvienoje kategorijoje (sensationel). Be šių fiksuotų kriterijų, yra papildomų veiksnių, pavyzdžiui:

 • efektyvumas - kiek laiko pakanka vienos pakuotės?
 • sudėtis - natūralių medžiagų kiekis;
 • kvapas arba jo nebuvimas;
 • Rezultatai, gauti atliekant oftalmologinius ir dermatologinius bandymus prieš leidžiant kremą į rinką.

Šis visapusiškas požiūris reiškė, kad kiekvienas produktas buvo įvertintas iš visų pusių: ne tik atsižvelgiant į efektyvumą, bet ir į kainos ir saugumo naudojimą (kuris yra ypač svarbus produktams, skirtiems naudoti aplink akis). Rezultatai mus nustebino...


Štai geriausias balzamas blakstienoms: rezultatai


Geriausias blakstienų kondicionierius

Kuris blakstienų balzamas yra geriausias? Mūsų redaktoriai jį kruopščiai patikrino! Paaiškėjo, kad geriausias blakstienų balzamas derina aukštą efektyvumą (pirmieji efektai matomi per kelias dienas) su santykinai žema kaina (keletas dešimčių zlotų) ir aukštu saugumu (būtini bandymai ir jokio dirginimo).

Numatytas numeris 1 reitinge turi 9,9 balo kategorijoje "blakstienų ilgis" ir tuo pačiu metu... 10 balų kategorijoje "kaina"! Retas atvejis, kai galima rasti tokį efektyvų produktą, kuris išvis nekainuoja kelis šimtus zlotų.

Pasirinkite produktą, kuris saugiai, efektyviai ir greitai pagerina jūsų plaukų išvaizdą. Rūpinkitės savo išvaizda!

Autorius:

Autorius: Lina Kazlauskaitė - Kokį blakstienų balzamą turėtumėte pasirinkti? | Top-produktai.lt

Lina Kazlauskaitė

Kategorija: Kosmetika

Pridėti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Reikalingi laukai pažymėti *

Išsaugokite mano duomenis, el. pašto adresą ir svetainę naršyklėje, kad galėčiau užpildyti duomenis rašant kitus komentarus.