Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių

Jei savo priežiūros rutina ir rūpintis savo išvaizda jums patinka rūpintis savo nagus, šis reitingas yra skirtas jums. Įvertinome namuose dažnai naudojamiems geliniams lakams skirtus produktus, konkrečiai — hibridinius pagrindus, kuriuos prieš lakuojant tepame ant nago plokštelės tam, kad ją išlygintume, sulygintume ir paruoštume tinkamo produkto užtepimui. Jei turite UV lempą nagams kietinti ir naudojatės profesionaliam manikiūrui skirtų produktų pasiūlymu, pasidomėkite, kokius hibridinius UV/LED gelinių lakų pagrindus įvertino mūsų testuotojai! Pažiūrėjome, kaip skirtingoms gelinių lakų bazėms atrodo ir taikoma prie jų pritvirtintas šepetėlis, ar buteliukas ilgai trunka, ar pagrindas sukuria gerą sukibimą lakui. Mes patikrinome, ką kiekviena hibridinė bazė turi savo sudėtimi ir tekstūra. Tyrime taip pat atsižvelgėme į nuomones, kurias mums pateikė profesionalai, dalyvaujantys atliekant manikiūrą.

Geriausios hibridinės bazės - apžvalgos

RANKOS, bazė, UV/LED hibridinė bazė

Lako ilgaamžiškumo prailginimas 9.9
Sukibimas 9.9
Veikimas 9.7
Lengvas pritaikymas 9.8
Konsistencija 9.6
Sudėtis 9.7
Kaina 9
Vidutinis įvertinimas: 4.83, 2493 balsai

Redakcijos tekstas:

Kaip įvertino tyrimo dalyviai, lenkiško prekės ženklo HANDS UV/LED bazinis gelinis lakas labai gerai paruošia nago plokštelę hibridiniam manikiūrui. Testuotojai puikiai įvertino HANDS pagrindo poveikį lako ilgaamžiškumui 🏆 Hibridinis pagrindas yra labai lipnus, o šepetėlis leidžia patogiai ir tiksliai užtepti gaminį. Pakuotė trunka ilgą laiką, norimam rezultatui pasiekti pakanka tik plono grunto sluoksnio. Kosmetika turi švelnią formulę su geru tankiu ir tolygiai slepia. Apžvalgininkams patiko dėl to, kad jis nenuteka ir nesusitraukia tvirtinamas UV lempa, neužlieja odelių, padengia plokštelę neutralia spalva. Kas buvo svarbu tyrimo dalyviams, bazės 🔎 sudėtyje nėra potencialiai kenksmingų medžiagų, tokių kaip: toluenas, DBP ir skruzdžių aldehidas. Bendras bandymo rezultatas buvo labai aukštas šiam baziniam produktui, o tai suteikia jam pelnytą pirmąją vietą mūsų reitinge.

Privalumai

RANKOS, bazė, UV/LED hibridinė bazė

 • geras sukibimas
 • veikimas
 • vienodas nagų plokštelės padengimas ir išlyginimas
 • neutrali spalva
 • saugi sudėtis

Trūkumai

RANKOS, bazė, UV/LED hibridinė bazė

 • galima įsigyti pasirinktose parduotuvėse

Reney, guminis pagrindo dangtelis Nr. 09, hibridinė bazė

Lako ilgaamžiškumo prailginimas 8
Sukibimas 8.2
Veikimas 7.2
Lengvas pritaikymas 7.9
Konsistencija 7.9
Sudėtis 8.2
Kaina 8
Vidutinis įvertinimas: 3.96, 1424 balsai

Redakcijos tekstas:

Mūsų apžvalgininkams labai patiko gražus, subtilus rožinės spalvos atspalvis 💗 ir bendra gera guminio hibridinio pagrindo kokybė iš Reney Cosmetics. Ši bazė puikiai tinka tokiems manikiūro stiliams kaip Baby Boomer ar French. Produktas rodo labai gerą sukibimą su nago plokštele ir naudojamas yra šiek tiek panašus į laką. Kaip parodė mūsų tyrimas, Reney Rubber Base labai gerai išlygina paviršių ir įsilieja į nago plokštelę. Bazė sukurta kaip profesionalus produktas, skirtas naudoti nagų salonuose, tačiau namuose tai darys taip pat gerai. Dėl minuso, savo ruožtu, buvo įvertintas vidutinis efektyvumas ir per mažas pakuotės pajėgumas. Bazė iš mūsų gauna stiprią, antrą vietą reitinge.

Privalumai

Reney, guminis pagrindo dangtelis Nr. 09, hibridinė bazė

 • gerai išlygina nagų plokštelę
 • geras sukibimas
 • saugi sudėtis

Trūkumai

Reney, guminis pagrindo dangtelis Nr. 09, hibridinė bazė

 • stilius tik prancūziškas, Babyboomer
 • mažas butelis
 • greitai sutirštėja

Prolaq, stiprus bazinis sluoksnis, UV hibridinis pagrindas

Lako ilgaamžiškumo prailginimas 7.8
Sukibimas 7.5
Veikimas 7.7
Lengvas pritaikymas 7.9
Konsistencija 7.6
Sudėtis 7.3
Kaina 7.4
Vidutinis įvertinimas: 3.8, 890 balsai

Redakcijos tekstas:

Bazinė bazė geliniams lakams Prolaq tyrimo dalyviams patiko dėl įdomios sudėties naudojant maitinamąjį keratiną, biotiną ir kofeiną ☕ Kaip parodė testai, įvertinta hibridinė bazė gana gerai padidina sukibimą. Jis puikiai pasiteisino tuo, kad reikia papildomai apsaugoti ir atkurti pažeistus ir trapius nagus, veikiantis regeneruojantis po lako sluoksniu tuo metu, kai mes dėvime manikiūrą 🥰 Šiek tiek pieniška spalva leidžia paslėpti plokštelės trūkumus ir užkariauja ryškias spalvas. Stiliaus procedūros metu gaminiui reikia nuplauti dispersinį sluoksnį valikliu.

Privalumai

Prolaq, stiprus bazinis sluoksnis, UV hibridinis pagrindas

 • kompozicija praturtinta trombocitus regeneruojančiomis maistinėmis medžiagomis
 • gerai išlygina nagų paviršių

Trūkumai

Prolaq, stiprus bazinis sluoksnis, UV hibridinis pagrindas

 • reikalauja plovimo
 • Vidutinis sukibimas

Indigo Nails Lab, nuimama baltymų bazė, hibridinė bazė

Lako ilgaamžiškumo prailginimas 7.9
Sukibimas 7.1
Veikimas 7.8
Lengvas pritaikymas 7.3
Konsistencija 7.4
Sudėtis 7.2
Kaina 7.4
Vidutinis įvertinimas: 3.72, 594 balsai

Redakcijos tekstas:

Indigo Protein Base yra geros kokybės UV gelinių lakų bazė, kuri taip pat gali būti naudojama nagų priauginimui ir taisymui. Produktas gavo aukštus įvertinimus už savo konsistenciją, kuri užtikrina, kad pagrindas nenusileidžia ir gerai sulygina nago plokštelę 👍 Taip pat prailgina lako ilgaamžiškumą ir gerai veikia, kai nagai susiduria su ekstremaliomis temperatūromis. Kaip pripažino mūsų apžvalgininkai, Indigo Nail Labs bazės našumas yra geras, o tai svarbu, kai maža pakuotės talpa yra tik 7 ml. Nepaisant visko, buteliukas baigiasi gana greitai, o tarp mūsų testuotojų buvo problemų dėl pagrindo ilgaamžiškumo riebios nago plokštelės atveju 😞. Kai kuriais atvejais hibridinė bazė ilgainiui paskatino nagų džiūvimą, kuris yra, kodėl, nepaisant jo populiarumo, jis nepateko į šiandienos sąrašo podiumą.

Privalumai

Indigo Nails Lab, nuimama baltymų bazė, hibridinė bazė

 • gerai išlygina plyteles
 • efektyvus veikimas
 • Gera konsistencija

Trūkumai

Indigo Nails Lab, nuimama baltymų bazė, hibridinė bazė

 • aukšta kaina
 • gali sukelti sausus nagus
 • kai kuriais atvejais neprilimpa prie plytelių
 • neveikia su riebia nagų plokštele
 • maža pakuotės talpa

Sunone, UV/LED hibridinė bazė

Lako ilgaamžiškumo prailginimas 6.2
Sukibimas 7.4
Veikimas 7.2
Lengvas pritaikymas 7.5
Konsistencija 6.7
Sudėtis 7.5
Kaina 7.4
Vidutinis įvertinimas: 3.57, 415 balsai

Redakcijos tekstas:

Savo tyrime taip pat patikrinome Sunone prekės ženklo produktą, skirtą naudoti kaip gelinių lakų gruntą. Gana žemai tyrimo dalyvių reitinguose krito už lako ilgaamžiškumo pratęsimą. Jie taip pat nebuvo palankūs teptukui ir tepimo patogumui 😐 Pagrindas sukuria gana tolygų ir lipnų lako pagrindą, tačiau reikia tepti didelį produkto kiekį. Jis taip pat turi ryškiai aukštą kainą. Ypač todėl, kad buteliuke yra tik 5ml produkto (vidutinis kiekis yra 8-9 ml).

Privalumai

Sunone, UV/LED hibridinė bazė

 • gerai išlygina nagų plokštelę
 • sukietėja ilgą laiką

Trūkumai

Sunone, UV/LED hibridinė bazė

 • neturi didelės įtakos lako ilgaamžiškumui
 • neefektyvus
 • per maža produkto pakuotė
 • nemalonus šepetys

Autorius:

Autorius: Lina Kazlauskaitė - Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių

Lina Kazlauskaitė

Kategorija: Kosmetika

Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių Hibridinių duomenų bazių reitingas - geriausios 2024 m. Hibridinių bazių
4.8

Vidutinis įvertinimas: 4.8

7478 balsai

Pridėti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Reikalingi laukai pažymėti *

Išsaugokite mano duomenis, el. pašto adresą ir svetainę naršyklėje, kad galėčiau užpildyti duomenis rašant kitus komentarus.