Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024

Moterų plaukų slinkimo šampūnas gali padėti situacijoje, kai pastebite pernelyg didelį plaukų slinkimą. Jei ši sąlyga neturi ligos pagrindo, tinkamas šampūnas plaukų slinkimui moterims gali duoti puikių rezultatų. Priimdami sprendimą dėl šampūno, kuris stimuliuoja plaukų augimą, atkreipkite dėmesį į sudėtį ir veiksmus. Verta lažintis dėl produktų su natūraliais ingredientais, tokiais kaip aliejai ir augalų ekstraktai, kurie maitina ir stiprina plaukus. Geriau vengti šampūnų su silikonais ir sulfatais, kurie gali dirginti galvos odą ir susilpninti plaukus. Šampūnas turi būti švelnus ir švelnus, kad neperdžiūtų plaukai. Mes peržiūrėjome populiarius šampūnus plaukų augimui. Mes atkreipiame jūsų dėmesį į tuos, kurie veiksmingai slopina plaukų slinkimą ir skatina jų augimą, o tuo pačiu ir neapsunkina jų. Peržiūrėkite mūsų reitingą ir pasirinkite geriausią šampūną plaukų slinkimui!

Geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims - atsiliepimai

Halier, Fortesse, Šampūno ir kondicionieriaus rinkinys plaukų augimui

plaukų slinkimo mažinimas 9.9
Plaukų augimas 9.7
Kaina 8.7
Veikimas 9.8
Konsistencija 9.6
Kvapas 9.2
Sudėtis 10
Vidutinis įvertinimas: 4.78, 2807 balsai

Redakcijos tekstas:

Halier prekės ženklo specialybė yra profesionali plaukų priežiūros kosmetika, kuri pasižymi nepaprastu veiksmingumu ir natūraliais ingredientais paremtomis formulėmis 🌿. Šampūnas ir kondicionierius Halier Fortesse, pelnė mūsų testuotojų pripažinimą, kurie džiaugėsi savo fenomenaliu veiksmu 😍. Šampūnas veiksmingai valo galvos odą ir plaukus, jame nėra SLS. Dėl unikalios formulės Advanced Hair Booster™ stiprina plaukų šaknis, apsaugo nuo skilinėjimo galiukų ir pagerina galvos odos būklę. Fortesse šampūno sudėtyje yra natūralaus asiūklio ekstrakto, kuris apsaugo nuo plaukų slinkimo ir daro juos elastingesnius 👩🏻‍. Be to, biotinas padidina apimtį, o sabalo palmių vaisių ekstraktas palaiko galvos odą. Šis šampūnas neapsunkina plaukų, yra labai efektyvus ir buvo dermatologiškai išbandytas, todėl jis saugus ir nesukelia dirginimo ar alergijos 👍. Kita vertus, plaukų kondicionieriaus Halier Fortesse sudėtyje yra islandinių kerpių ekstrakto, aviečių vaisių ekstrakto ir stiprinančio argano aliejaus. Ši unikali formulė veikia pažeistas sruogas ir stiprina juos, kad jie būtų sveikesni ir blizgesni 💖. Dviejų veiksmingų ir saugių formulių veikimo derinys priverčia Halier rinkinį pelnytai užimti pirmąją vietą! 👏👏👏

Privalumai

Halier, Fortesse, Šampūno ir kondicionieriaus rinkinys plaukų augimui

 • plaukų augimo stimuliavimas
 • plaukų slinkimo mažinimas
 • sruogų stiprinimas
 • dviejų formulių sinergetinis veikimas
 • vitaminai ir mineralai
 • asiūklio ekstraktas
 • pjūklo palmių ekstraktas
 • Galvos odos priežiūra

Trūkumai

Halier, Fortesse, Šampūno ir kondicionieriaus rinkinys plaukų augimui

 • prieinama tik programoje arba Nutridome svetainėje

Kérastase Genesis, rinkinys, skirtas išvengti plaukų slinkimo ir trapumo

plaukų slinkimo mažinimas 8.5
Plaukų augimas 8.4
Kaina 4.3
Veikimas 8.2
Konsistencija 9.2
Kvapas 9.2
Sudėtis 7.8
Vidutinis įvertinimas: 4.5, 1604 balsai

Redakcijos tekstas:

Kérastase Genesis, rinkinys, skirtas išvengti plaukų tankio praradimo ir trapumo Kerastase Genesis yra kosmetikos rinkinys, skirtas plonų plaukų priežiūrai, kurių problema yra slinkimas ir trapumas. Testuojančios damos teigiamai vertina plaukus stiprinančios ir puoselėjančios kosmetikos poveikį 👩🏻‍. Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant šampūnas efektyviai valo ir stiprina plaukus, nesukeldamas šukuosenos apkrovos jausmo. Kita vertus, Kérastase Genesis Fondant Renforçateur kondicionierius su kremo konsistencija maitina ir regeneruoja plaukų pluoštus, užkertant kelią jų trapumui 💪. Jame yra Alpių edelweiss kamieninių ląstelių ir imbiero šaknies derinys, kuris žymiai padidina plaukų atsparumą išilgai, o tai iš tikrųjų reiškia tankesnius, stipresnius, sveikesnius ir blizgančius plaukus. Deja, ilgainiui šios kosmetikos priemonės gali išsausinti galvos odą 😬, o be to jos yra labai, labai brangios 💰. Testuotojai atkreipė dėmesį ir į didelių gabaritų pakuotės uždarymą, kuris labai greitai nustoja užsidaryti 👎. Kerastase Genesis yra geras rinkinys, tačiau jis nėra vertas pinigų.

Privalumai

Kérastase Genesis, rinkinys, skirtas išvengti plaukų slinkimo ir trapumo

 • geras plaukų stiprinimo efektas
 • pastebimas prolapso sumažėjimas
 • rafinuotos formulės

Trūkumai

Kérastase Genesis, rinkinys, skirtas išvengti plaukų slinkimo ir trapumo

 • kompozicijos yra pagrįstos sintetiniais komponentais
 • labai didelė kaina
 • nepraktiška pakuotė
 • prastas kainos ir kokybės santykis

Dermedic, Capilarte, šampūnas, skatinantis plaukų augimą

plaukų slinkimo mažinimas 8.2
Plaukų augimas 8.2
Kaina 8.3
Veikimas 6.4
Konsistencija 8.1
Kvapas 8.2
Sudėtis 7.7
Vidutinis įvertinimas: 3.94, 1003 balsai

Redakcijos tekstas:

Dermedic Capilarte yra plaukų priežiūros priemonių serija, skirta stiprinti plaukus ir skatinti jų augimą. Testuotojai gyrė Dermedic Capilarte šampūno plaukų augimą skatinantį gydymą dėl švelnumo ir raminančių savybių, ir net žmonės su jautria galvos oda nepatyrė dirginimo 🙂. Obuolių vaisių kamieninių ląstelių ekstraktas atitolina stiebo ir plaukų folikulų senėjimą ir pagerina jų aprūpinimą krauju. Plaukų stiprinimo poveikis buvo pastebimas daugumoje testuotojų. Šiame šampūne nėra SLS, kuris teigiamai veikia odos būklę. Nors šampūno formulė yra sintetinė 🧪, tačiau ji veikia gana efektyviai ir saugiai. Deja, šampūnas linkęs raizgyti plaukus 😬 ir yra vidutiniškai efektyvus, ko pasekoje greičiau suvartojama buteliukas, nepaisant didelės talpos 😓.

Privalumai

Dermedic, Capilarte, šampūnas, skatinantis plaukų augimą

 • nėra SLS
 • veiksmingas valymas
 • nedirgina

Trūkumai

Dermedic, Capilarte, šampūnas, skatinantis plaukų augimą

 • cheminė sudėtis
 • vidutinis veikimo laikas
 • gali sujudinti plaukus

Pharmaceris H-Stimupurin, šampūnas, skatinantis plaukų augimą

plaukų slinkimo mažinimas 8.3
Plaukų augimas 7.7
Kaina 8.1
Veikimas 8
Konsistencija 8.3
Kvapas 8.3
Sudėtis 5.4
Vidutinis įvertinimas: 3.87, 668 balsai

Redakcijos tekstas:

Pharmaceris H-Stimupurin yra specializuotas šampūnas, kuris padeda kovoti su plaukų slinkimo problemomis, atsirandančiomis dėl įvairių veiksnių, įskaitant genetinius ir hormoninius. Unikalus Natūralaus augimo faktoriaus FGF ir kofeino derinys efektyviai veikia ląstelių lygiu, skatindamas plaukų augimą ir slopindamas plaukų slinkimo procesą 💪. Be to, šampūne yra rūpestingų ingredientų, kurie atkuria fiziologinę galvos odos pusiausvyrą ir stiprina plaukus. Mūsų bandytojai nebuvo patenkinti Pharmaceris šampūno veikimu. Dalis grupės nepastebėjo pagreitėjusio plaukų augimo poveikio, nors matomai mažesnį plaukų slinkimą reikėtų pagirti. Deja, šampūnas yra ilgos sintetinės sudėties, gali sausinti galvos odą ir apsunkinti iššukavimą 🧪. Kai kurie vartotojai taip pat pastebėjo vidutinį plaukų augimą skatinantį poveikį 🤨.

Privalumai

Pharmaceris H-Stimupurin, šampūnas, skatinantis plaukų augimą

 • Nėra dirginimo
 • geras veikimas
 • plaukų slinkimo mažinimas

Trūkumai

Pharmaceris H-Stimupurin, šampūnas, skatinantis plaukų augimą

 • ilga, sintetinė kompozicija
 • gali išdžiovinti galvos odą
 • apsunkina šukavimą
 • PEG kompozicijoje

Farmona, rinkinys Radical Strengthening (šampūnas, kondicionierius, serumas)

plaukų slinkimo mažinimas 7.4
Plaukų augimas 7
Kaina 9.8
Veikimas 8.5
Konsistencija 7.6
Kvapas 7.2
Sudėtis 6
Vidutinis įvertinimas: 3.82, 468 balsai

Redakcijos tekstas:

Farmona savo portfelyje turi produktų asortimentą, skirtą stiprinti plaukus, sumažinti plaukų slinkimą ir paskatinti greitesnį augimą. Radical linija reklamuojama kaip ta, kurioje imamasi efektyviausių veiksmų. Mes lažinamės dėl Radical stiprinimo rinkinio, kuriame yra šampūnas, kondicionierius ir serumas plaukams stiprinti. Mūsų testuotojai patikrino, kaip rinkinys veikia praktiškai. Visų pirma, spektaklis turėtų būti pagirtas 👍. Plaukams plauti pakanka jau nedidelių šampūno ir kondicionieriaus kiekių, o rinkinio kaina patraukli. Deja, po jo nėra didelis efektyvumas. Kompozicijoje, be kita ko, galime rasti SLS 🧪. Mūsų testuotojai atkreipė dėmesį į galvos odos perdžiūvimą ir plaukų susipainiojimą 😞. Pats savaime plaukų slinkimo stiprinimo ir mažinimo poveikis nėra labai stiprus. Geriausiai veikė kondicionierius, kuris kai kuriais atvejais skatino kūdikių plaukų formavimąsi, todėl jei svarstote apie Radical kosmetiką, geriau lažintis dėl jos 😉.

Privalumai

Farmona, rinkinys Radical Strengthening (šampūnas, kondicionierius, serumas)

 • žema kaina
 • prieinamumas

Trūkumai

Farmona, rinkinys Radical Strengthening (šampūnas, kondicionierius, serumas)

 • gana prastas efektyvumas
 • SLS rikiuotėje
 • sudėtyje yra kvapų priedų

Autorius:

Autorius: Lina Kazlauskaitė - Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024

Lina Kazlauskaitė

Kategorija: Kosmetika

Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024 Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024 Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024 Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024 Moterų plaukų slinkimo kosmetikos įvertinimas - geriausia kosmetika plaukų slinkimui moterims 2024
4.88

Vidutinis įvertinimas: 4.88

8421 balsai

Pridėti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Reikalingi laukai pažymėti *

Išsaugokite mano duomenis, el. pašto adresą ir svetainę naršyklėje, kad galėčiau užpildyti duomenis rašant kitus komentarus.