Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai

Drėkinamasis tepalas psoriazei ir kitoms sausos odos problemoms yra kosmetika, leidžianti pagerinti jo būklę ir išvaizdą per kelias savaites. Išskirtinis psoriazinės odos bruožas yra jos sausumas ir polinkis į dirginimą, todėl šiems simptomams gydyti idealiai tiks preparatai, skirti drėkinti ir tepti epidermį 🧑‍⚕️ Kuo vadovautis renkantis tepalą? Gerai, kad įsigytoje kosmetikoje yra natūralių ingredientų ir augalų ekstraktų, kurie yra gera alternatyva steroidams, klasikiniu būdu naudojamiems psoriazės gydymui. Drėkinamųjų tepalų naudojimas padeda pašalinti augantį epidermį, sumažinti sausumą, palengvinti uždegimą ar sustiprinti epidermio apsauginį barjerą. Tepalai gerai veiks tiek sausos odos priežiūrai, tiek egzemos ar psoriazės paveiktai odai. Svarbu tai, kad šios rūšies produktai yra prieinami be recepto 🗒️ Peržiūrėkite mūsų geriausių psoriazės tepalų reitingą rinkoje!

Geriausi psoriazės tepalai - apžvalgos

Saint Éternité, kanapių tepalas psoriazei

Regeneracijos efektas 10
Minkštinamasis poveikis 9.8
Kaina 9
Veikimas 9.6
Konsistencija 10
Sudėtis 9.9
Įsisavinimas 9.8
Vidutinis įvertinimas: 4.87, 2817 balsai

Redakcijos tekstas:

Apžvalgininkai vieningai įvertino šį tepalą kaip maloniausią naudoti. Kaip jie pripažino, Saint Éternité prekės ženklo psoriazės tepalas, visų pirma, turi nepastebimą kvapą, o ne tokį stiprų ir vaistinį, kaip panašiuose produktuose. Konsistencija leidžia patogiai padengti sergančias ar pasikeitusias vietas. Vos po kelių dienų naudojimo oda buvo matomai suminkštėjusi ir sudrėkinta 💧 Dirginimo pojūtis pastebimai sumažėjo ir keratinizuotos vietos išnyko. Tepalas turi gerą priešuždegiminį ir gydomąjį poveikį. Taip yra dėl įdomiai sudėtos, natūralios formulės 🌿, kurioje taukmedžio sviestas, raminantis kanapių aliejus ir vitaminas E, žinomas kaip jaunystės vitaminas, susitinka su nepaprastomis regeneracinėmis savybėmis. Produkto pakuotė trunka gana ilgą laiką, todėl čia Saint Éternité tepalas uždirba papildomų taškų už efektyvumą.

Privalumai

Saint Éternité, kanapių tepalas psoriazei

 • stiprus regeneracinis poveikis
 • keratozės mažinimas
 • malonus aromatas
 • formulė su natūraliais ingredientais
 • optimalus nuoseklumas

Trūkumai

Saint Éternité, kanapių tepalas psoriazei

 • prieinama tik Nutridome svetainėje ar programoje

CBG, ZEEN by Royal, kanapių tepalas psoriazei

Regeneracijos efektas 8.3
Minkštinamasis poveikis 8.2
Kaina 7
Veikimas 8.1
Konsistencija 8.1
Sudėtis 8
Įsisavinimas 7.9
Vidutinis įvertinimas: 4.5, 1609 balsai

Redakcijos tekstas:

Mes nustatėme, kad ZEEN by Royal CBG yra geros kokybės kosmetika. Ši sudėtis, skirta visiems odos tipams, pasirūpins probleminėmis jos dalimis 👍 Iš veganiškų ingredientų sukurtas tepalas gerai nuramina bet kokį dirginimą. Po trumpo jo naudojimo jis suteikia pastebimą poveikį stimuliuojant natūralius odos regeneracinius procesus. Jis tampa lygesnis ir tvirtesnis. Testuotojai šią kosmetiką naudojo tiek taškais, tiek viso kūno kremo pavidalu. Kaip jie pripažino, tepalas palieka odą minkštą ir elastingą. Jis gerai veikia psoriazinės odos priežiūrai. Tačiau tepalo kaina tikrai yra per didelė.

Privalumai

CBG, ZEEN by Royal, kanapių tepalas psoriazei

 • maloniai kvepia
 • geras drėkinamasis ir regeneruojantis poveikis odai

Trūkumai

CBG, ZEEN by Royal, kanapių tepalas psoriazei

 • aukšta kaina
 • palieka riebią plėvelę

Cannaderm, kanapių tepalas labai sausai odai

Regeneracijos efektas 6.6
Minkštinamasis poveikis 7.2
Kaina 7.6
Veikimas 6.9
Konsistencija 6.2
Sudėtis 8
Įsisavinimas 6.4
Vidutinis įvertinimas: 4.5, 1006 balsai

Redakcijos tekstas:

Čekijos prekės ženklas Cannaderm specializuojasi gaminant kosmetiką kanapių sėklų aliejaus pagrindu Cannabis Sativa 🌿 Cannaderm Kanapių tepalas labai sausai odai turi net 50% naudingo kanapių aliejaus, taukmedžio sviesto, kuris skatina restauraciją ir regeneraciją ir be to šalavijų aliejus, kuris labai padeda gydant spuogus, psoriazę ir grybelius. Testuotojai įvertino ir natūralią produkto sudėtį, ir jo įperkamumą 👍 Kaip jie įvertino, vis dėlto jis yra labiau farmacinis nei kosmetinis ir pernelyg sunkiai įsisavinamas.

Privalumai

Cannaderm, kanapių tepalas labai sausai odai

 • naudinga gydant AZS ir psoriazę
 • natūrali sudėtis

Trūkumai

Cannaderm, kanapių tepalas labai sausai odai

 • prieinamumas, o medicinos įstaigose
 • prastai absorbuojamas
 • specifinis kvapas

Cutis, Ł Psoriazė, kanapių tepalas psoriazei gydyti

Regeneracijos efektas 8.1
Minkštinamasis poveikis 8
Kaina 7.9
Veikimas 5.9
Konsistencija 5.8
Sudėtis 8.6
Įsisavinimas 7.8
Vidutinis įvertinimas: 3.72, 671 balsai

Redakcijos tekstas:

Trečioji vieta mūsų sąraše atiteko prekės ženklo Cutis tepalams, Ł Łuszczyca. Tepalo sudėtyje esantis kanapių aliejus ir 20% kanabidiolio CBD ekstraktas yra veikliosios medžiagos, palaikančios kasdienę odos priežiūrą, įskaitant paveiktas uždegimo 🔥 Tepalas ypač skirtas naudoti esant rimtesniems odos pažeidimams, pavyzdžiui, psoriazei ar atopiniam dermatitui. Tepalas, pasak mūsų testuotojų, padėjo nuraminti skausmą ir deginimą, susijusį su odos negalavimais. Dirginimas ir paraudimas tapo mažesni. Tepalas buvo įvertintas kaip geras palaikant gydymą vaistais žinoma 💊 Minusas už konsistenciją, produktas palieka riebią plėvelę. Apžvalgininkai kvapą įvertino kaip pernelyg intensyvų.

Privalumai

Cutis, Ł Psoriazė, kanapių tepalas psoriazei gydyti

 • geras regeneracinis poveikis
 • dirginimo mažinimas

Trūkumai

Cutis, Ł Psoriazė, kanapių tepalas psoriazei gydyti

 • gana daug konservantų
 • vaistinės kvapas
 • prasta absorbcija, suteikia riebumo jausmą

EkaMedica, kanapių tepalas

Regeneracijos efektas 7
Minkštinamasis poveikis 6
Kaina 9
Veikimas 5
Konsistencija 5.1
Sudėtis 6
Įsisavinimas 9
Vidutinis įvertinimas: 3.37, 469 balsai

Redakcijos tekstas:

Kaip įvertino mūsų apžvalgininkai, kremo kosmetinis tepalas EkaMedica gana gerai plinta ir sugeria. Pliusas yra žema kaina, bet deja nei vienas mūsų testuotojas aiškiai nesidžiaugė šiuo produktu 😶 Regeneracijos ir hidratacijos poveikis įvertintas mažiausiu iš tirtų tepalų nuo žvynelinės, kosmetikos minusas yra ir jos sudėtis, kadangi joje daug kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Taigi produktas užima paskutinę vietą mūsų reitinge.

Privalumai

EkaMedica, kanapių tepalas

 • gana prieinama kaina

Trūkumai

EkaMedica, kanapių tepalas

 • gali sustiprinti dirginimą
 • cheminė sudėtis
 • šiek tiek per riebus

Autorius:

Autorius: Lina Kazlauskaitė - Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai

Lina Kazlauskaitė

Kategorija: Kosmetika

Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai Psoriazės tepalų reitingas - geriausi 2024 m. Psoriazės tepalai
4.72

Vidutinis įvertinimas: 4.72

8450 balsai

Pridėti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Reikalingi laukai pažymėti *

Išsaugokite mano duomenis, el. pašto adresą ir svetainę naršyklėje, kad galėčiau užpildyti duomenis rašant kitus komentarus.